Araba Kamerası

 Araba Kamerası olması gereken ve gerçekten en ucuz fiyata satışa çıkaracağız.Kendi sitelerimiz üzerinden de online olarak satışlarımız gerçekleşecektir.
Ürün incelemelerimizi kendimiz yapmaktayız.
Sürüş güvenliğinizi sağlamak için Araba Kamerası getirmeyi kendine ilke edinmiş yeni, kullanışlı ve bambaşka bir Araba Kamerası ile  karşınızdayız.

En sevmediğimiz şey haklı olduğumuz halde kanıtlayamadığımız için haksız duruma düşmek.Yolda sakin sakin giderken aniden önünüze bir araç çıktı ve durma mesafesi olmadığı için çarptınız. Karşı araçtaki irice adam da geldi ve kendisine yeşil yandığını kırmızıda neden geçmeye çalıştığınızı sordu. Aslında yeşil size yanıyordu. Ya da yolun ortasında bir yaya. 8/8 suçlu ama kanıtlayamıyorsunuz. Hiçbirşey yapmanıza gerek yok. Polis gelsin ve Araba Kamerası videoyu seyrettirin

(Satıcı yorumu : Kendim kaskomdan sorunlu bir kazada haklılığımı bu Araba Kamerası sayesinde kanıtlayabildiğim için paramı sorunsuz aldım. )(bir müşterim gece gelip otoparkta arabasına çarpan ve kaçan arabayı bu alet ile tespit ettiğini ve mağduriyetini giderdiğini söyledi)

Bunları biliyor musunuz :

ABD’de artık arabalara da karakutu takılacak. Ulusal Ulaşım Güvenlik İdaresi, bundan böyle arabalarda hız, kemerkullanma,fren yapma ve diğer faktörlerin işleneceği kutunun arabalarda zorunlu hale gelmesini istedi.

Karar, geçtiğimiz yıl Califonia’da yaşlı bir insanın fren yerine gaza basarak pazaryerine dalması, bunun sonucunda 10 kişininöldüğü kazadan sonra alındı. Müfettişler yaşlı adamın ifadesini alamayınca, adamın sürüş alışkanlıklarının yer aldığı bir kutunun olması halinde kazanın aydınlanabileceğini savundular.
Bunun üzerine Ulaşım Güvenlik İdaresi, arabalarda karakutu bulunması yönünde hükümetin zorlayıcı bir karar alması tavsiyesinde bulunma kararı aldı. Hükümet zorunluluk kararı alırsa, yeni arabalarda kutu zorunlu olacak.

Avusturyada sigorta şirketlerinin Araba Kamerası kullanan sürücülerden daha az sigorta primi istemektedirler.

Türkiye’de yeni yasa ile birlikte bütün toplu taşıma araçlarında ( otobüs servis taksi vs…)  Araba Kamerası zorunlu olacaktır.

Rusyada kara Araba Kamerası oranı çok ciddi boyutlardadır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>